KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13824542
nr 1382 4542
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 20/75, daterad 1987. Motivet: 63x46, yttermått inklusive ram: 81x64 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:10:33
28/2 09:01:35
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner